Oferta

Strony, serwisy i sklepy internetowe

Najbardziej podstawowym sposobem na zaistnienie w sieci (w Internecie) jest założenie własnej strony internetowej. Strona internetowa zazwyczaj pełni jedną bardzo ważną funkcję - pozwala zaznajomić się potencjalnemu klientowi z ofertą naszej firmy i skontaktować się z nami.

Nie ma znaczenia czy oferta ta to usługi (na przykład przeprowadzki) czy produkty (sklep internetowy). Ważne jest, aby klient szybko i sprawnie potrafił znaleźć interesującą go informację.
Aby tak się stało strona musi:

  • posiadać odpowiednie informacje
  • być zaprojektowaną w taki sposób aby informacje można było szybko zdobyć (usability)

My - webtation - wiemy jak zaprojektować i wykonać stronę, serwis czy sklep internetowy tak aby wyżej wymienione punkty zostały spełnione, a co za tym idzie, aby w najlepszy sposób wykorzystać potencjał istnienia w sieci.

Promowanie w wyszukiwarkach

Nawet najlepiej wykonana strona, nie będzie spełniała swojej funkcji jeśli nikt jej nie odwiedzi.
Oczywiście można przekazywać adres strony internetowej na wizytówkach (do czego jak najbardziej zachęcamy), jednak w ten sposób nie uda się dotrzeć do naprawdę dużej ilości osób.

Tutaj z pomocą przychodzi promocja w wyszukiwarkach internetowych (w Polsce liczy się w zasadzie tylko Google). Odpowiednie przygotowanie i promowanie strony, serwisy czy sklepu internetowego w wyszukiwarkach internetowych pozwoli zaznajomić się ze stroną (a co za tym idzie z ofertą) bardzo dużej liczbie osób.

Promowanie w wyszukiwarkach internetowych można podzielić na dwa sposoby:

  • promowanie w wynikach naturalnych
  • kampania wyników sponsorowanych

Oba te sposoby mają swoje wady i zalety. W ofercie webtation znajdziecie Państwo obie możliwości. W celu otrzymania dokładniejszych informacji zachęcamy do kontaktu.